Özel Ders İster misiniz?

Temel Türkçe Dil Bilgisi Özel Ders

Neden Özel Ders Almalıyım?

Çok kalabalık sınıflar çocukların öğrenme becerisini etkileyen önemli bir problemdir. Bazı kalabalık sınıflarda eğitim ve öğretim faaliyeti “öğrenciye görelik” ilkesiyle düzenlenmediği için maalesef “tam öğrenme” gerçekleşememektedir. Tam öğrenme de gerçekleşemeyince öğren-öğrenci, öğrenci- veli, öğretmen- öğrenci, veli –öğretmen problemleri ortaya çıkıyor. Hele de öğrenci TEOG, YGS, LYS, DGS, KPSS, ALES vb. hayatiyet taşıyan sınavlara hazırlanıyorsa bu çatışma zirveye çıkıyor. Dil Bilgisi Özel Ders

Peki, Veli ve Öğrenci Ne Yapmalı?

İşte tam bu noktada eğer sorun çözülemiyorsa veli veya öğrenci ne yapar? Haliyle özel ders almak zorunda kalır. Ama burada da öğrenci ve veli sorunlarla karşılaşmaktadır.Eğer sınavların soru yapısını ve basit çözüm tekniklerini bilen bir danışmandan değil de didaktik konu bilgisi aktarmacılığı yapan bir danışmandan ders alırsa öğrencinin hem maddi hem de manevi birçok kaybı oluyor. Yani hem parasından hem de zamanından oluyor sizin anlayacağınız.

Özel Ders Danışmanı Nasıl Olmalı?

Öğrenci veya veli tercih yaparken çok dikkatli olmalıdır. Hem sınav içeriklerini çok iyi analiz edebilen hem de bu içerikleri kısa, etkin, pratik ve hızlı yöntemlere sahip bir danışmandan özel ders almak zorundadır.Dil Bilgisi Özel Ders

Bizce öğrenemeyen öğrenci yoktur, öğretemeyen öğretmen vardır. Her sorunun bir pratik tekniği vardır ve her öğrencinin bir öğrenme ve soru çözme stili vardır. Yeter ki öğretici öğrenciye bu farkındalığı kazandırsın.

Danışman bu yeterliliğe sahipse o zaman gönül rahatlığıyla ondan ders alın. Çünkü sizi çok ciddi bir sınavda başarıya götürecek bir doktordur o danışman.

Paragraftahiz.com ailesi olarak bu bilinçle öğrencilerimize yöneliyoruz. Özellikle sınavlarda öğrencilere en çok yanlışa sebep bölüm olan dil bilgisi sorularını pratik ve etkili yöntemlerle amaçtan sapmadan çözdürüyoruz. Dil Bilgisi Özel Ders

İlk dersimiz de ücretsizdir. Memnuniyet varsa derse devam edilmektedir. Dil Bilgisi Özel Ders

Sakın unutmayın biz size balık tutmayı öğretiyoruz, balık vermiyoruz. Balık da almak istiyorsanız derslerden sonra size verilecek bütün testleri çözmek zorunda olduğunuzu unutmayın. Yoksa verdiğiniz parayla kalırsınız. Bizden söylemesi… Bu arada performansından memnun kalmadığımız öğrencinin dersi hemen kesilir.

 

Faysal DAL

 

30 Saatte ”Dil Bilgisi” Eğitimi

Kursun Niteliği

Bu kursumuzda, 18 saat konu anlatımı, 7 saat soru çözümü olmak üzere toplam 30 saatlik bir öğretim gerçekleştirilmektedir. ÖSYM’nin bugüne kadar YGS, LYS, TEOG VE KPSS seçmelerinde sorduğu bütün dil bilgisi konularını ve sorularının çözüm tekniklerini öğrenmiş olacak ve dil bilgisi sorularını daha doğru ve daha kısa bir zamanda çözmüş olacaksınız.

 

Unutmayın! Zor soru ve konu yoktur,  püf noktası olmayan konu ve soru vardır.

 

Kursumuzda daha çok her sorunun çözüm tekniği siz değerli öğrencilerimize tam öğrenme modeli uygulanarak anlatılacaktır.

 

Kurs Süresi:25 +5= 30 Ders Saati

Ücretsiz Kitaplar:

 

1. Çıkmış Dil bilgisi Sınav Soruları

2. FDD Bilgisi Soru Bankası

3. Palme Bilgisi Soru Bankası